Rozwiń swoją karierę po ciąży!

W którym momencie życia zdecydowałaś się na dziecko? Czy powtórzyłabyś swoją decyzję, gdybyś miała wybór? Czy według Ciebie szansa na rozwój Twojej kariery zawodowej przepadła? Często życie nas zaskakuje. Zdarza się, że mozolnie układane plany w ciągu kilku sekund ulegają zmianie. Macierzyństwo, może przysporzyć wiele stresu, niedogodności i obaw o sytuację finansową, szczególnie w przypadku młodych matek. Jednak pieniądze są czynnikiem, o który możesz zadbać w bardzo dogodny sposób. Wbrew temu, co często się mówi, ciąża nie musi hamować Twojego rozwoju ani kariery. Dowiedz się, co robić, aby cieszyć się życiem i nie marnować ani chwili.

Nie martw się przyszłością

Jeżeli ktoś próbuje Ci wmówić, że dziecko to koniec Twojej kariery i najlepiej będzie, jeżeli zdecydujesz się na nie po trzydziestce, nie słuchaj go. Jeżeli czujesz się gotowa na macierzyństwo, oraz wiesz, że otaczają Cię osoby, na których możesz polegać, nie musisz odkładać swoich marzeń na później. Przede wszystkim zdecyduj, czy praca, którą masz obecnie jest odpowiednia dla Ciebie. Na urlopie macierzyńskim możesz zastanowić się czym chcesz się zajmować lub co sprawia Ci największą satysfakcję. To czas, w którym refleksja nad przyszłością jest wyjątkowo istotna. To może być właśnie moment, w którym zdecydujesz się na nową ścieżkę kariery, która pozwoli Ci spełnić Twój potencjał i w pełni wykorzystać swoje umiejętności i zaradność.

Jak zarabiać w trakcie i po ciąży?

Jeżeli zastanawiasz się, jak dalej rozwijać swoją karierę zawodową pomimo ciąży, nie musisz się bać ograniczeń, bo spektrum opcji jest ogromne! Jest wiele zleceń, jakie możesz wykonywać pracując z domu. Obecnie istnieje ogromne zapotrzebowanie na freelancerów, którzy pracują przy wybranym projekcie czy zleceniu. Czym możesz się zajmować? Możliwości jest wiele. Największe zapotrzebowanie jest na programistów, grafików komputerowych, copywriterów, tłumaczy oraz fotografów. Jeżeli jednak język programowania jest dla Ciebie niezrozumiały, programy graficzne nie sprawiają Ci przyjemności, a także nie czujesz się najlepiej pisząc zlecone artykuły, nie myśl, że to koniec Twoich możliwości!

Bloguj z pasją

Pisanie dla kogoś od pisania na tematy, które Cię naprawdę interesują różni się znacznie. Nie musisz trzymać się utartych formuł, używać wybranych przez inne osoby słów kluczowych czy pisać na tematy, które Cię nie interesują. W takim przypadku sama decydujesz, o czym chcesz mówić, co Cię interesuje i czym chcesz się podzielić ze światem. Blog pisany z pasją znajdzie odbiorców i zapewne szybko pojawią się chętni do współpracy.

Instagram to też sposób na zarabianie

Dzielenie się zdjęciami mamy już we krwi. Instagram to świetne narzędzie do dzielenia się zdjęciami, a także doświadczeniami i przemyśleniami. Nie musisz mieć idealnego domu, najnowszych mebli i najnowszych ciuchów, aby zdobyć serca publiki. Wystarczy, że będziesz sobą. Zarabianie przez Instagram jest o tyle przyjemne, że w łatwy sposób nawiązać kontakt z markami. Możesz recenzować filmy, kosmetyki, tworzyć stylizacje na każdy dzień lub inspirować swoimi przemyśleniami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here