Program lojalnościowy – co daje oprócz zniżek?

Podstawową korzyścią programów lojalnościowych jest udział w różnego rodzaju obniżkach cen, rabatach, promocjach oraz ekskluzywnych cenach, tylko dla członków. Tymczasem z tego rodzaju programów możemy wyciągnąć znacznie więcej. Jaka jest pełnia korzyści?

Wiesz na bieżąco

            Przystępując do programu lojalnościowego, stajesz się częścią projektu kampanii promocyjnej, a więc i wiesz więcej. Za każdym razem podajesz albo swój numer telefonu, albo adres mailowy, albo otrzymujesz informacje w aplikacji mobilnej, co sprawia, że o wszystkich nowych cenach, przewidywanych promocjach czy ofertach specjalnych sklepu wiesz z wyprzedzeniem. To sprawia, że masz łatwiejszy dostęp do niskich cen. 

Masz pewność cen

            Oczywiście sklepy proponują różnego rodzaju oferty promocyjne na bieżąco i nie są one zawsze dedykowane tylko klubowiczom. Jednak dzięki karcie lojalnościowej czy koncie w aplikacji jesteś pewny, że Ciebie nie ominą lepsze warunki. Nie ma zwykle rabatów, które byłyby skierowane tylko do tych, którzy kart nie mają, a nie do tych, którzy w programie lojalnościowym danego sklepu już są. Dlatego przystępując do programu, o których więcej można dowiedzieć się na zencard.pl, wybierasz pewność.

Zawsze masz wybór

            Dzięki temu zawsze to Ty decydujesz czy wybierasz daną ofertę, czy też nie. Program lojalnościowy to wybór decyzji, a nie jej narzucenie. Być może wydaje się być to dość nikłe, jednak wiele sklepów za każdym razem przygotowuje coś dla swoich stałych klientów. Dzięki temu stają się oni członkami ekskluzywnego grona, które zrzesza w sobie tylko i wyłącznie osoby, które z danego sklepu kupują coś więcej.

Ty dajesz, ty otrzymujesz

            Programy lojalnościowe, które dostępne są między innymi na zencard.pl, są korzyścią nie tylko dla klientów. Dlatego przedsiębiorcy bardzo chętnie sięgają po tę formę promocji. Dzięki temu stają się bliżsi klientom. Jednocześnie to klient decyduje czy chce skorzystać z oferty, a więc wesprzeć rozwój danego sklepu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here