Oferta banku Pekao

Bank, a właściwie jego wybór w dzisiejszych czasach na szczęście może kojarzyć się tylko i wyłącznie dobrze. Obdarzamy tę instytucje ogromnym zaufaniem, powierzając jej w formie depozytu nasze ciężko zarobione pieniądze, ale i możemy liczyć na wsparcie finansowe w przypadku potrzeby kredytowej lub kiedy chcemy nasze finanse podwoić, potroić, po prostu pomnożyć. Banki są instytucją zaufania publicznego. Nie działają jak inne instytucje finansowe, tylko posiadają specjalny dla nas system gwarancji depozytów, dzięki czemu każdy klient czuje się bezpieczniej.

Takim bankiem, a właściwie pionierem w bankowości jest bank Pekao. Działa on na rynku polskim od wielu lat, budząc zaufanie, pomagając i dbając o swoich klientów. Jako pierwszy w Polsce uruchomił bankomat, wydał pierwszą kartę, założył biuro maklerskie i tak dalej, aż po dziś dzień. Jego innowacyjność zaskakuje i z dnia na dzień poszerza swoje możliwości. W dodatku stał się również bankiem mobilnym, co niewątpliwie poniosło za sobą duży komfort dla każdego typu klienta. Już nie trzeba stać w ogromnych kolejach bankowych, by załatwić dla siebie ważną, niecierpiącą zwłoki sprawę. Teraz należy wygodnie usiąść, w swoim ulubionym fotelu czy to w pracy czy w domu i załatwić sprawy bankowe w niebotycznie szybki i łatwy sposób. Oprócz tego, że bank dysponuje wszelkim wachlarzem ułatwień dla swojego klienta, nie jest również bierny w kwestii działań na świecie. Bank Pekao został oficjalnym bankiem i sponsorem Narodowym UEFA EURO 2012, co również jest świadectwem wysokiego poziomu wizerunku tego banku. Zdecydowanie Bank Pekao to duża, mocna i zdecydowana instytucja, która niesie za sobą nowe, świeże rozwiązania.

Sprawdź: https://www.bankier.pl/smart/wizytowka/bank-pekao

Produkty finansowe banku Pekao

Oferta banku Pekao jest wyśmienicie skonstruowana dla każdego rodzaju klienta. Zaraz po wejściu na stronę banku spotyka się jasne i klarowne podrozdziały, by w prawny sposób znaleźć to czego właśnie szukamy jako klient indywidualny. Codzienne bankowanie, czyli wszystko to co dotyczy naszego konta na co dzień, naszych kart, ofert przygotowanych dla naszych dzieci, a także dostęp do aplikacji Peopay. W tej zakładce również możemy sprawdzić dostępność do naszych kart kredytowych, sposobności uzyskania pożyczki gotówkowej, możemy tam również opłacić w prosty sposób rachunki domowe. Z kolei dla małych bądź średnich firm bank oferuje bieżącą obsługę każdego dnia, prowadzi dla niego terminal płatniczy, wspomaga finansowanie działalności, wspiera w doborze preferencji, handlu, a także w kwestii produktów skarbowych. Oczywiście dbając przy tym również o dostęp do bankowości elektronicznej. Bank Pekao dba także o korporacje, których finansami zajmuje się w rzetelny sposób dbając o ich najważniejsze transakcje w priorytetowy sposób, a swoje usługi oferuje przy wysokiej klasy obsłudze elektronicznej.

Oferta banku Pekao

W banku Pekao możemy również liczyć na tak zwany Private Banking, a co za tym idzie bezpieczeństwo, indywidualne podejście dyskretnych doradców bankowych, z wieloletnim stażem, którzy zadbają o nasze rachunki, karty, podpowiedzą w co warto inwestować, na czym możemy zaoszczędzić, wspomóc przy prowadzeniu bankowości i być przy każdej podejmowanej decyzji. Posobnie jest w wypadku biura maklerskiego, w którym to każdy podejmujący się nowych inwestycji może liczyć na pomoc w dalekosiężnych działaniach. Na stronie są podane wszelkiego rodzaju aktualności i informacje z rynku, zakładka o tym jak aktywnie inwestować, gotowe rozwiązania inwestycyjne oraz dostęp do możliwości inwestowania online. Przy banku Pekao działa również Laboratorium Innowacji Banku Pekao S.A, w którym realizowane są działania w zakresie wprowadzenia nowych rozwiązań wśród obecnie dostępnych usług i produktów w bankowości. Daje to ogromne poczucie postępowości, odwagi i dobrze dobranego banku do swoich potrzeb.

Produkty finansowe banku Pekao, to ogromna lista możliwości, których nie zdoła się wymienić na jednej kartce A4. Klienci banku mogą liczyć na szereg rozwiązań kredytowych czy inwestycyjnych, od ręki. Takimi wysoko ocenianymi przez klientów produktami finansowymi jest na przykład kredyt hipoteczny, który przez dwa lata posiada w sobie niższą ratę, pożyczka ekspresowa na samochód, pożyczki kredytowe w ramach ofert promocyjnych, kredyt inwestycyjny bądź w rachunku bieżącym, limit debetowy, kredyt obrotowy i wiele, wiele innych rozwiązań tworzących na podstawie zapotrzebowania klientów. Produkty finansowe banku oferują działania na podstawie analiz potrzeb klientów, dopasowując swoje ruchy do jego celów i planów na przyszłość. Działania te są jak i krótkoterminowe, tak i długoterminowa. By w sposób jeszcze bardziej przejrzysty i klarowny dowiedzieć się więcej o działaniach tego banku warto skorzystać ze strony
bankier.pl. W sposób jasny można w tym miejscu znaleźć całą ofertę banku oraz poznać jej podstawowe dane. Rozpoczynając od listy produktów, które posiadają, dostępu do historii banku, jego działalności, po informacje o ich strategii, ofertach, oddziałach i dostępności kontaktu do nich.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here