Metawyszukiwarka Vendoria.pl - porównywanie setek ofert sklepów internetowych

Vendoria.pl umożliwia porównywanie setek ofert sklepów internetowych, m.in. takich jak Allegro czy AliExpress, aby znaleźć produkt, który spełnia oczekiwania użytkownika. Ta zaawansowana metawyszukiwarka Vendoria wyróżnia się niezwykle prostą i intuicyjną obsługą, jednocześnie dając dostęp do najbogatszej oferty w całej sieci, z możliwością odnalezienia najbardziej atrakcyjnej z nich. Dodatkowo, aby jeszcze bardziej zwiększyć komfort poruszania się po stronie i ułatwić odnalezienie pożądanego produktu, dostępne kategorie zostały odpowiednio pogrupowane. Vendoria.pl oferuje przedmioty z następujących sekcji:

 • motoryzacja,
 • moda,
 • dziecko,
 • dom i ogród,
 • uroda,
 • sport,
 • kultura i rozrywka,
 • firma,
 • supermarket,
 • zdrowie,
 • kolekcja i sztuka,
 • ogłoszenia i usługi.

Ponadto dostępne są podkategorie, oferujące setki produktów w szerokim przedziale cenowym. Aby jeszcze bardziej ułatwić użytkownikowi robienie zakupów i przyspieszyć cały proces, może on skorzystać z inspiracji ułatwiających zakup prezentu lub sprawdzić jakie są najlepsze okazje w danym dniu.

Dlaczego warto korzystać z serwisu Vendoria.pl

Dlaczego warto korzystać z serwisu Vendoria.pl?

Korzystanie z serwisu Vendoria.pl niesie ze sobą wiele zalet. Jedną z nich jest możliwość uzyskania sporych oszczędności, dzięki dostępności do najszerszej gamy produktów. Znalezienie najkorzystniejszej finansowo opcji nie stanowi żadnego problemu, z uwagi na wygodną funkcję sortowania cen.

Metawyszukiwarka to narzędzie, które jednocześnie pozwala zaoszczędzić ogromne ilości czasu, potrzebnego nie tylko na znalezienie konkretnego produktu, porównanie ceny poszczególnych egzemplarzy, ale również na sam zakup. Wysoki stopień zaawansowania systemu umożliwia wyszukanie interesującej nas rzeczy i ustalenie odpowiedniego przedziału cenowego zaledwie w kilka chwil.

Dodatkowo porównywarka pozwala na dokonywanie zakupów i płacenie z poziomu konta założonego na Vendoria.pl. Dzięki temu użytkownik nie musi rejestrować się za każdym razem na kilku różnych stronach i zapamiętywać kolejnych haseł oraz loginów. Wszystko to sprawia, że narzędzie jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią swój czas i pieniądze.

Jak przebiega rejestracja?

Dbając o komfort użytkowników, proces rejestracji został maksymalnie uproszczony. Całość trwa zaledwie kilka chwil i jest całkowicie darmowa. Przyszły użytkownik musi podać swoje imię, hasło oraz adres poczty elektronicznej, na który otrzyma link aktywacyjny. Po kliknięciu i aktywowaniu konta, otrzyma indywidualny adres email, którym będzie posługiwać się w kontaktach z Vendorią i sprzedawcami. Rejestracja umożliwia stały dostęp do historii poszukiwań. Serwis pozwala również na wyszukiwanie przedmiotów bez konieczności zakładania konta.

Co jeszcze daje użytkownikom Vendoria.pl?

Oprócz możliwości wyszukiwania i porównywania setek produktów różnych sklepów internetowych, Vendoria.pl oferuje również niezwykle przydatną funkcję monitoringu, która polega na automatycznym wyszukiwaniu produktów o określonych kryteriach. Przydaje się ona zawsze wtedy, gdy w danym momencie nie uda się nam znaleźć określonego przedmiotu lub nie do końca odpowiada on naszym potrzebom.

Wyszukiwarka Vendoria.pl zajmuje się całym procesem i gdy tylko trafi na konkretny produkt, informuje użytkownika drogą mailową. Okres szukania jest uzależniony od rodzaju posiadanego konta. Rejestrując się w serwisie, domyślnie otrzymujemy wersję standardową, pozwalającą na wybór 5 produktów, które będą poddane automatycznemu szukaniu. Ponadto, co 24 godziny użytkownik będzie dostawać raport poszukiwań. Konto standard umożliwia korzystanie z funkcji monitoringu przez okres maksymalnie 7 dni.

Osoby, którym zależny na rozszerzonym zakresie szukania, mogą zdecydować się na zakup konta premium. W tym przypadku funkcja monitoringu będzie możliwa do zastosowania przy ponad 9000 produktów jednocześnie, przez okres 365 dni. Zmienia się również częstotliwość otrzymywania raportów, które będą dostępne co godzinę. Konto premium sprawdza się zwłaszcza jeśli zależy nam na zakupie rzadkiego produktu o ograniczonej dostępności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here