Kurs – Specjalista ds. kadr i płac

Jeżeli chcemy, aby nasza pozycja na rynku pracy poprawiała się, to jednym z najlepszych rozwiązań jest zdecydowanie się na specjalistyczne kursy i szkolenia, które sprawią, że będziemy na rynku pracy znacznie bardziej konkurencyjni. Pomimo tego, że w wielu przypadkach możemy mówić o pojawieniu się przewagi rynku pracownika, a nie pracodawcy, to nie można zapominać o własnym rozwoju, zdobywaniu wiedzy i szlifowaniu umiejętności.

Nie inaczej jest w księgowości. Dodatkowo, wiele osób, które obecnie pracuje i rozwija się w tej dziedzinie, nie kończyło takich kierunków studiów, jak, chociażby, Finanse i Rachunkowości. Z tego powodu ich wiedza w pewnych aspektach może być ograniczona. Również w takich przypadkach warto zdecydować się na dodatkową edukację.

Właśnie m.in. dla takich osób został przygotowany kurs – specjalista ds. kadr i płac, organizowany przez Instytut Certyfikacji Zawodowej Księgowych, który działa przy Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce. Obecnie jest to jeden z wielu kursów, który jest oferowany przez Instytut. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą, którą można odnaleźć na stronie internetowej www.instytut.skwp.pl.

Same szkolenia, kursy czy seminaria, organizowane przez Instytut Certyfikacji Zawodowej Księgowych należą nie tylko do niezwykle praktycznych i merytorycznych, ale są szeroko cenione i uznawane nie tylko przez liczne instytucje publiczne, ale również przez liczne przedsiębiorstwa. W przypadku poszukiwania pracy, dla absolwentów kursu będzie to na pewno znaczący plus podczas etapu rekrutacji.

Kurs – Specjalista ds. kadr i płac

Kurs, jak sama nazwa wskazuje, jest skierowany do osób, które zainteresowane są tematyką kadr i płac. Zostanie on przeprowadzony w Warszawie, a całość będzie trwała aż 136 godzin. Same zajęcia będą odbywały się w trakcie tygodnia.

Kurs nie należy do kosztownych, ponieważ jego cena zaczyna się od 2430 zł. Dotyczy ona osób, które są obecnie członkami Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Jeśli ktoś do niego nie należy, cena wynosić będzie 2700 zł. Jeżeli na chwilę obecną jest to dla kogoś znaczna kwota, zawsze można zdecydować się rozłożenie płatności na wygodne raty. Więcej informacji na ten temat, jak i oczywiście o samym kursie, można odnaleźć na stronie internetowej https://instytut.skwp.pl/szkolenia/specjalista-ds-kadr-i-plac-(136-godzin)-263.

Samo szkolenie skierowane jest zarówno do osób, które poszukują nowej wiedzy oraz umiejętności, jak i również dla tych, którzy chcą ją utrwalić lub usystematyzować. Celem wszystkich zajęć jest przekazanie kursantom maksymalnej ilości wiedzy oraz utrwalenie nowych umiejętności. Kursanci spotkają się nie tylko z wykładami, lecz również z licznymi warsztatami. Zobaczą oni realne przykłady, z którymi mogą zmierzyć się na swojej ścieżce zawodowej. Wszystko po to, aby jak najlepiej przygotować ich do wyzwań, które będą czekały na nich podczas wykonywanych obowiązków.

Przed osobami, które chcą zdecydować się na kurs, stawiane są wymagania wstępne. Należą do nich:

1) Wykształcenie – przynajmniej średnie.
2) Przestrzeganie norma etycznych i zawodowych podczas wykonywania zawodu księgowego
3) Uznanie potrzeby szkolne ustawicznego w dziedzinie, jaką jest księgowość.

Jeżeli ktoś spełnia powyższe wymagania – może zapisać się na kurs. Możliwość taka jest udostępniona pod adresem podanym powyżej. Jeżeli dla kogoś takie rozwiązanie miałoby być wygodniejsze, istnieje również możliwość za pisania się na kurs za pomocą faksu.

Zaliczenie kursu

Podstawą zaliczenia kursu są obecności na prowadzonych zajęciach. Musimy pojawić się na przynajmniej 80% z nich. W trakcie trwania nauki będą zadawane prace kontrole, konieczne jest również ich zaliczenie. Ostatnim etapem są dwa egzaminy, które również trzeba zaliczyć. Ze względu na to, że mamy możliwość uzyskania różnych certyfikatów, warto zdobyć powyżej 50% możliwych punktów.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do odwiedzenia strony https://instytut.skwp.pl/szkolenia/specjalista-ds-kadr-i-plac-(136-godzin)-263, gdzie można zdobyć jeszcze więcej informacji o kursie.

www.instytut.skwp.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here