inwestycje w Krakowie

Na krakowskim rynku nieruchomości znajdziemy licznych deweloperów, oferujących wysokiej jakości, nowoczesne osiedla mieszkaniowe. Jednym z nich jest Grupa BUMA, która specjalizuje się w inwestycjach w Krakowie. Bogate doświadczenie pozwala tworzyć projekty nie tylko funkcjonalne, ale i nowoczesne, o ponadczasowym designie.

Grupa Buma działa od 1991 roku i w tym czasie wybudowała ponad 2000 mieszkań, 300 domów jednorodzinnych oraz obiekty biurowe o powierzchni ponad 150 000 m². Firma działa głównie na rynku krakowskim, ale może pochwalić się także zagranicznymi realizacjami, m.in. w Londynie. W swoim portfolio ma budynki biurowe oraz mieszkalne. latach 2007-2010 Grupa Buma realizowała obiekty modułowe Bumati, czyli autorski system budowlany zakładający wykonanie domów jednorodzinnych i biur ogrodowych z modułów przestrzennych (wolumetrycznych). Aktualnie mieszkania dostępne są w trzech inwestycjach.

Mate3ny

Wyjątkowy projekt, w którym „3” w nazwie oznacza trzy korzyści, czyli bliskość najważniejszych dla komfortu mieszkańców obszarów – pracy, natury i centrum miasta. Osiedle zlokalizowane jest w sąsiedztwie rzeki Wilgi i Parku Zdrojowego. Niedaleko znajdziemy kompleks biurowy i doskonałe połączenie z innymi częściami miasta. Bez problemu dotrzemy tam samochodem, komunikacją miejską, rowerem lub podczas spaceru. Blisko stąd do Rynku, na Kazimierz czy Stare Podgórze. Osiedle tworzą kameralne 3- i 4-piętrowe budynki. Pod budynkami znajdować się będą garaże wielostanowiskowe dla samochodów. Dodatkowo mieszkańcy będą mogli skorzystać z placu zabaw oraz specjalnie zaaranżowanego ogólnodostępnego tarasu widokowego na dachu jednego z budynków. Cały projekt składa się z 207 nowych mieszkań

1.Aleja

Wyjątkowe miejsce w samym sercu miasta. Od Rynku Głównego inwestycję dzieli jedynie 2,5 km. Osiedle zbudowane jest w otoczeniu dawnych rogatek miejskich, pięknego starodrzewu, w bezpośrednim sąsiedztwie uczelni wyższych i centrów biznesowych. Lokalizacja pozwala korzystać z uroków centrum, życia towarzyskiego, oferty kulturalnej i rozrywkowej, a jednocześnie cieszyć się spokojem i odpoczynkiem. Miejsce jest bardzo dobrze skomunikowane z każdym zakątkiem miasta. Głównym motywem osiedla jest  kinematografia. W obrębie inwestycji znajdziemy wiele odwołań do kina i filmu. W pierwszych dwóch etapach inwestycji do dyspozycji mieszkańców będą dwa 6-piętrowe budynki, w których znajdzie się łącznie 210 funkcjonalnych mieszkań o metrażach od 27 m2 do 98 m2. Dodatkowy lokatorzy mogą skorzystać z miejsc parkingowych, stacji dla rowerów, wózkowni, placu zabaw oraz zielonych dziedzińców.

Przestrzenie Banacha

Zlokalizowane na wzgórzu, nowoczesne osiedle otoczone zielenią. Doskonałe miejsce dla wielbicieli aktywności fizycznej. Inwestycja znajduje się w pobliżu Parku Leśnego Witkowice. Osiedle rozplanowane będzie w kształcie litery X, którą stworzą wygodne drogi wewnętrzne, a tuż obok osiedla powstanie przystanek tramwajowy. Na terenie osiedla dostępne będą sklepy, punkty usługowe, przedszkola, sale zabaw oraz fryzjer i kawiarnia. Głównym celem jest stworzenie zorganizowanej części wspólnej, sprzyjającej odpoczynkowi. Mieszkania będą przestronne i funkcjonalne, z dostępem do komórek lokatorskich i parkingu. Cały projekt składa się z 133 nowych mieszkań. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here