Na czym polega rozliczanie czasu pracy w firmie

Wiele firm korzysta z usług outsourcerów, by polepszyć efektywność wykonywanych przez firmę zobowiązań. Pomoc może dotyczyć różnorodnych sfer. Jedną jest z nich jest usługa rozliczania czasu pracy.

Charakterystyka

Firma Contract Administration udostępnia swoim biznesowym klientom specjalny moduł RCP. Za jego pomocą można w efektywny sposób zarządzać czasem pracy osób zatrudnionych w fimie. RCP dostosowany jest do wszystkich niezbędnych wymogów prawnych. Rozliczanie czasu w firmie odbywa się automatycznie. Z systemu można w łatwy sposób korzystać za pomocą przeglądarki internetowej, nie trzeba więc instalować dodatkowych aplikacji i programów do jego obsługi. Moduł został stworzony głównie z myślą o kadrze menadżerskiej oraz sektorze HR, ale może być wykorzystywany także przez pozostałe osoby zatrudnione w firmie. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są na stronie internetowej https://www.ca-staff.eu/uslugi/rozliczanie-czasu-pracy.

Funkcje

System składa się z sześciu modułów. Jeden z nich umożliwia określenie czasu pracy w okresach miesięcznych oraz rozliczeniowych. Ustalenia wykonywane są na podstawie danych z czytnika dostępu lub informacji zawartych w systemie. RCP wysyła je także do systemu ERP. Kolejną funkcją modułu jest raportowanie przeprowadzane w wielu konfiguracjach. Wszystko zależy od preferencji klienta. Raporty dotyczyć mogą planu pracy, limitu nadgodzin oraz dodatkowych zleceń. System RCP posiada także moduł ewidencji osób zatrudnionych w firmie. Zawarte są w nim wszelkie informacje, dotyczące etatu poszczególnych pracowników oraz daty rozpoczęcia i zakończenia zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Funkcja planowania czasu pracy oparta jest natomiast na specjalnych szablonach harmonogramowych. Moduł w sposób automatyczny przygotowuje plany pracy z uwzględnieniem właściwych ograniczeń zawartych w przepisach prawnych. W systemie RCP znajduje się także opcja rejestracji wniosków. To idealne rozwiązanie dla osób zatrudnionych w firmie, które mają dostęp do wszelkich dokumentów pracowniczych.

Rozliczanie czasu pracy za pomocą systemu RCP w znacznym stopniu wpływa na funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Outsourcing kadr można również połączyć z zewnętrzną obsługą księgowości. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są na stronie https://www.ca-staff.eu/outsourcing-plac.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here