Proste nadawanie paczek w intuicyjnym systemie epaka.pl

0
1502

Procedura nadawania paczki w każdej firmie wygląda inaczej. W epaka.pl prosto i szybko nadasz przesyłkę u dowolnego operatora logistycznego! Serwis proponuje łatwe i błyskawiczne nadawanie paczek w największych firmach kurierskich i paczkomatowych w Polsce. Zobacz, jak łatwo nadaje się paczki w epaka.pl!

W punkcie

Epaka.pl posiada ponad 200 punktów stacjonarnych na terenie całej Polski. Odwiedzając jeden z nich, z łatwością nadasz dowolną paczkę krajową lub zagraniczną. Sympatyczni doradcy epaka.pl pomogą Ci wybrać odpowiednie parametry przesyłki i zasugerują najlepszych dostępnych kurierów w atrakcyjnych cenach. W punkcie epaka.pl nie tylko nadasz, ale i spakujesz swoją przesyłkę – na miejscu otrzymasz różnego rodzaju kartony i opakowania oraz akcesoria do przygotowywania paczek.

Na stronie internetowej

Na stronie internetowej epaka.pl znajdziesz prosty formularz, który umożliwi Ci nadanie paczki całkowicie przez internet. Dokonaj wyboru opcji (koperta, paczka, paleta) i podaj wagę, wymiary i kształt przesyłki – wyświetlą Ci się oferty kilku firm kurierskich wraz z cenami. Po wyborze jednej z nich zadecyduj, czy chcesz skorzystać z opcji dodatkowych, takich jak np. potwierdzenie doręczenia SMS, wysyłka ekspresowa czy ubezpieczenie wysyłki. Następnie, dokonaj płatności i oczekuj na kuriera, który odbierze od Ciebie paczkę. Banalnie proste!

W panelu klienta

Przy pierwszym nadaniu paczki przez epaka.pl możesz utworzyć konto klienta w serwisie. Dzięki niemu będziesz nadawał swoje przesyłki jeszcze szybciej! System zapamięta wpisywany przez Ciebie adres odbioru, dane do faktury, preferowane firmy kurierskie czy dodatkowe opcje wysyłek z historii zamówień, dzięki czemu wysyłanie kolejnych paczek zajmie Ci znacznie mniej czasu. Mamy też dobrą wiadomość dla właścicieli sklepów internetowych – panel klienta epaka.pl umożliwia importowanie i konwertowanie zamówień z systemów PrestaShop, Shoplo, IStore, Shoper, ClickShop, Magneto, SkyShop, EShop, IAIShop czy 100Sklepów!

Na infolinii

Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie masz dostępu do internetu i platformy epaka.pl, zawsze możesz nadać paczkę za pośrednictwem infolinii – operator logistyczny odbiera połączenia od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00. Zaangażowani doradcy na infolinii udzielą Ci pełnego wsparcia w wyborze odpowiedniej oferty firmy kurierskiej oraz opcji dodatkowych. Jeśli dołączysz do grona stałych klientów epaka.pl, zamówienia z infolinii zostaną zapisane w Twoim panelu klienta dostępnym z poziomu strony internetowej.

W aplikacji mobilnej, mailowo lub na Facebooku

Epaka.pl aspiruje do pozycji najlepszego operatora logistycznego w Polsce, dlatego też sukcesywnie poszerza swoją ofertę o coraz to nowocześniejsze rozwiązania umożliwiające wygodne i szybkie nadawanie przesyłek kurierskich i paczkomatowych. Na chwilę obecną poza możliwością nadania paczki w jednym z punktów, przez formularz, panel klienta czy infolinię epaka.pl, udostępnia również zamawianie kuriera przez dedykowaną aplikację mobilną na urządzenia z systemem Android, jak również mailem oraz za pośrednictwem czatu Messenger na Facebooku.

Nadawaj paczki szybko i wygodnie z epaka.pl i korzystaj z ofert wielu firm kurierskich w jednym miejscu!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here